Automobilka Tesla predstavila nabíjanie budúcnosti. Je ním samoovládacie nabíjacie chápadlo

27. augusta 2015 Nezaradené

Komentáre vypnuté na Automobilka Tesla predstavila nabíjanie budúcnosti. Je ním samoovládacie nabíjacie chápadlo

Spoločnosť Tesla Motors začiatkom októbra zverejnila video, v ktorom predstavuje svoj najnovší vynález. Je ním robotické chápadlo, ktoré slúži na nabíjanie vozidla. Zaujímavosťou je, že tento “had” sám nájde cestu do nabíjacieho otvoru auta.

 

Výkonný riaditeľ Tesly Elon Musk, ani jeho tím špecialistov zatiaľ nešpecifikovali spôsob, akým nabíjacie chápadlo funguje. S veľkou pravdepodobnosťou však ide o senzor, ktorý má robot umiestnený na nabíjacej hlave či hrote a ten nasníma požadovaný otvor na aute. Zdôraznil, že ide o prototyp, akým smerom sa v tejto veci budú uberať. Za taký krátky čas, čo sú tesla elektromobily v obehu si na podobné inovácie zvykol celý motoristický (aj nemotoristický) svet.

 

Komfort pri nabíjaní

 

Je zrejmé, že ide predovšetkým o maximálny komfort používateľa automobilu Tesla. Spoločnosť už avizovala, že plánuje vytvoriť nabíjacie stanice, v ktorých budú takéto nabíjacie roboty bežnou záležitosťou. Automobilka plánuje tieto stanice postaviť ako v podzemných garážach, tak na klasických pumpách.

 

Novinkou by malo byť aj nabíjanie zadarmo, čo láka väčšinu kupcov tejto značky. Podobné “free nabíjanie” má byť aj na Slovensku. Automobilka by tu mala postaviť dve nabíjacie stanice, ktoré garantujú dobíjanie auta grátis.

 

Novinkou okrem nabíjacieho hada má byť aj robot, ktorý vymení vybitú batériu za novú bez toho, aby šofér vozidla čo i len vystúpil z auta. Či sa to výrobcom podarí, je zatiaľ otázne. Nutné dodať, že aj okolo robotického nabíjacieho hada bolo mnoho pochybností, keď pred rokom šéf spoločnosti Musk spomenul, že pracujú na podobnom skvoste. Takéto stanice majú niesť názov Supercharger.

 

VIDEO:

 

https://www.youtube.com/watch?v=uMM0lRfX6YI

 

Konkurencia z Číny?

 

Zatiaľ čo Tesla neustále inovuje, nie je najväčším lákadlom na trhu. Hovoria o tom fakty o predaji či straty firmy. Len budúcnosť ukáže, ako sa situácia okolo nových elektromobilov vyvinie. Pre americkú automobilku nie je lichotivý ani fakt, že v Číne už pracujú na získaní licencie na podobné automobily. A to je už reálne nebezpečná konkurencia. Prečo?
Nuž, ako sme zvyknutí na čínske výrobky, aj automobilka láka niečím, čo americká Tesla nemá. Nízkou cenou. Ak sa spotrebiteľ zamerá len na túto skutočnosť, je jasné, že Tesla je v nevýhode. Ich modely sa spájajú s predražením, kým tie čínske by mohli byť doslova lákavé “hračky” pre automobilových fajnšmekrov. Najbližší čas ukáže, ako sa situácia okolo lacného rivala z Číny vyvinie.

Spoločnosť Apple opäť láme rekordy. iOS sa v predaji dotiahol na Windows!

31. júla 2015 Nezaradené

Komentáre vypnuté na Spoločnosť Apple opäť láme rekordy. iOS sa v predaji dotiahol na Windows!

V poslednom období ľudia dôverujú značke Apple čoraz viac. Dokazujú to aj finančné výsledky firmy za 3. fiškálny rok. Z nich vyplýva, že predaj operačných systémov od Apple stúpol na úkor úspechu softvéru Windows.

 

Počas roka 2015 sa dokopy predalo 57,9 miliónov kusov iPodov a iPhonov, čím sa spoločnosť dotiahla na Windows PC. Tým predaje podstatne klesajú. Zákazníci si nachádzajú obľubu práve v „odhrýznutom jablku“ čoraz viac aj na Slovensku. Dôvodov môže byť viacero. Slovenskí analytici hovoria o vzhľade, jednoduchosti a modernosti. Kým Windows stále pracuje na starej báze a jeho napredovanie pre počítače nenaznačuje veľký rast, Apple spotrebiteľov zaujal. Počkajme si však na najnovšiu Windows 10, ktorá je podľa vývojárov na úplne inej úrovni, ako nepopulárna tablet verzia Win 8. Aj tablety môžu byť jedným z dôvodov. Aj keď je to možno drahšia záležitosť, prieskumy ukazujú, že ľudia nemajú problém minúť na značku Apple a byť plne kompatibilní so všetkými elektronickými zariadeniami tejto značky.

Okrem toho, že Windows chystá novú verziu OS, v tejto veci nezaľáha ani Apple. Svoju Beta verziu iOS9 už má pripravenú ako pre vývojárov, tak pre spotrebiteľov. Nutno dodať, že do konkurenčnej vojny týchto dvoch gigantov sa už dávno zaplietol Android. Ten svoje predaje dorovnal s Windowsom už v roku 2012. Vybudoval si prvenstvo najmä vďaka tomu, že Android systém sa používa vo väčšine mobilných aj nemobilných zariadení, kým iOS od Apple využívajú vyložene iPhony a iPady. Preto sa tento úspech hodnotí ako veľký skok v predaji samotnej Apple značky.

 

Nechajme sa prekvapiť, ako dopadne tento boj najmä po uvedení nových operačných systémov na trh. V prípade iOS sa rozniesli sťažnosti, že výrobcovia neposkytli skúšobnú verziu ako pre vývojárov, tak pre spotrebiteľa v rovnakom čase. Uprednostnili vývojárov, pričom obe verzie sú identické. Šé Apple Tim Cook nedávno vyhlásil, že Čína je pre Apple vhodným trhom, a tak sa očakáva ďalší nárast predaja a inovácií.

Akú techniku si pripraviť na dovolenku 2. časť

15. júla 2015 Zľavové kupóny

Komentáre vypnuté na Akú techniku si pripraviť na dovolenku 2. časť

Stále sa chystáte na dovolenku a náš prvý článok vám nepriniesol kompletný zoznam technologických zariadení, ktoré sú odolné voči nejednej kvapke či odrenine? Pokračujeme zoznamom číslo 2! Tu si na svoje prídu najmä milovníci kníh, hudby, ae aj kvalitných mobilov (ak ich tak ešte nazývame).

Poznáte to. Ste na dovolenke pri mori a na deti, občas aj partnera, musíte dohliadnuť. Takže si vyberiete miesto blízko brehu, aby vaše jastrabie oko zachytilo všetky aktivity vašich ratolestí. Problém však nastáva vtedy, ak vás do hry nechcene zapoja a vy sa strachujete, či vôbec knihu dočítate alebo ju vôbec aj na hotel donesiete v pôvodnom stave.

Dnes už máte k dispozícii také prostriedky, s ktorými si knihu môžete čítať aj vo vode. Tak napríklad čítačky elektronických kníh. Je mnoho značiek. Jednou z najobľúbenejších je Kindle, ktorá však nie je tak odolná voči vode. Preto vám môžeme poradiť napríklad PocketBook Aqua so šesťpalcovým elektronickým papierom a výdržou akumulátora jeden mesiac. To už za niečo stojí. Ale nie tak moc. Kúpite ju aj do sto eur. Ak sa chcete poistiť, tak s priplaťte a do dvoch stoviek zoženiete Kobo Aura H2o. Má skoro 6,8-palcový dotykový papier s vyšším rozlíšením a aj podsvietení. V prípade, že sa rozhodnete postrážiť deti vo vode (alebo aj doma v bazéne či na jazere), zoberte si toto zariadenie so sebou a prelistujte si novú kapitolu. Čítať sa dá aj pod hladinou!

Avšak problém vode odolných kníh nie je jediný na dovolenke pri mori. Takmer všetci sme milovníci hudby. Či už ide o veľkú zábavu alebo pokojný relax. Problém však je, že si nechcem namočiť rádio, prípadne smartfón. A predsa, nebudeme si kvôli každému pobytu pri vode kupovať vode odolný mobil Cat. Preto nám situáciu uľahčujú rôzne bezdrôtové repárky, ktoré sa so zdrojom spoja prostredníctvom bluetooth alebo cez NFC. Niektoré sú vybavené dokonca vode odolným telom. Ako napríklad Creative Muvo mini. Jeho cena je len 40 eur a na jedno nabitie zvláda až 10 hodín hudby! Kto si potrpí na skutočne kvalitnom zvuku, ocení Bang & Olufsen BeoPlay A2. Nie je síce tak odolný ako spomínané Creative Muno, no má kovové telo s popruhom z pravej kože. Tento trojpásmový reproduktor dokáže prehrávať priestorovú hudbu. Vydrží až 24 hodín na jedno nabitie. takže sa môžete zabávať od rána až do večera. Cena oproti klasickému gadgetu je niekoľkonásobne vyššia. Šplhá sa k hranici 300 eur.

Akú techniku si pripraviť na dovolenku?

10. júla 2015 Nezaradené

Komentáre vypnuté na Akú techniku si pripraviť na dovolenku?

Začína sezóna letných dovoleniek a väčšina pracujúcich, ale aj študentov, cestuje za oddychom. Oddych si možno predstavovať dvojako. Pre niekoho je to pokojné vylihovanie na pláži, pre iných adrenalín a vzrušenie. Či už patríte do jednej alebo druhej skupiny, každý z nás je dnes súčasťou informačnej spoločnosti, kde sa digitalizovaným zariadeniam nevyhneme ani vysoko v horách. Čo a ako využijeme na dovolenke? Dozviete sa v článku.

 

Do hory či k moru, potrebám nezabrániš

 

Niekedy nezáleží na tom, aký typ dovolenky preferujete. Či už pri mori alebo v zákutiach vysokých horách budete potrebovať mobilný telefón. Dnes už je pre toto zariadenie presnejšie označenie smartfón. Minimálne kvôli spojeniu s domovom a mnohokrát aj kvôli fotografiám. Dnes už na týchto inteligentných telefónoch fotíme takmer všetko. Avšak pre niekoho, kto je naklonený klasike a fotografiám, využíva menšie kompakty, digitálne fotoaparáty či zrkadlovky. Pri zrkadlových fotoaparátoch už rozlišujeme, alebo by sme aspoň mali, kde si ho so sebou zoberieme. Predsa len, skákať s ním do vody či letieť na rogale môže byť celkom nepohodlné.

Pri podobných adrenalínovejších zážitkoch využíva dnes mnoho ľudí kamery Go Pro Hero. V súčasnosti sa dá kúpiť aj najnovšia verzia Hero 4. Má tri edície. Základná zvládne zaznamenávať full HD rýchlosťou 30 fps a má 5 Mpix fotoaparát. Výhodou je, že vydrží skutočne šialené kúsky, preto je pre používateľov tak príťažlivá. Najvybavenejšie je verzia Hero Black Edition, aj keď je asi štyrikrát drahšia. Je podstatne menšia, no 4K video zachytáva rýchlosťou 30 fps alebo full HD video 120 fps. S touto vecičkou si dokážete priamo točiť spomalené zábery, čím si ušetríte čas pri spracovávaní videa. Určite ste videli množstvo selfie fotiek, ktoré by neboli možné vďaka držiaku, ktorým uchopíte GoPro kameru v akejkoľvek pozícii a situácii. Výsledné fotografie stoja skutočne za to.

 

Ak však nie ste ten adrenalínový tip, určite oceníte kvalitné služby zrkadloviek, napríklad od značky Nikon. Preslávené fotoaparáty kalibru CoolPix AW 130 vedia fungovať aj vo vode. A to do hĺbky až 30 metrov! Navyše, je dostatočne odolná aj voči pádom z malých výšok. Takže, ak sa bojíte o svoje zariadenie, už nemusíte. Aby bol tento fotoaparát spratný, výrobcovia upravili rozmery aj dizajn Nikonu. Je hrubý len tri centimetre a narába sa s ním skutočne jednoducho. Disponuje funkciou GPS pre zaznamenávanie polohy, takže je to opäť ďalšia vecička, ktorá sa vám zíde ako na horách, tak aj pri mori niekde v Karibiku.

 

Mobil zo skaly vytesaný

 

Určite poznáte tú prehnanú starostlivosť o smartfóny, pretože sú moc krehké a aj keď nie ste na turistike, namočenie do vody by nemuselo dopadnúť dobre. Mnoho ľudí sa až smialo nad myšlienkou priniesť odolný smartfón aj voči pádom z veľkých výšok priamo na betón. Ako sme si však vo svete technológií zvykli, nič nie je nemožné. Firma Caterpillar priniesla na trh model Cat B15q. Ide o smartfón so štvorjadrovým procesorom, telom z tvrdeného hliníka a gumy. Práve to zabráni poškodeniu pri páde na betón z dvojmetrovej výšky. V mori pri hĺbke do jedného metra sa sním vyhráte až pol hodinu nepretržite. Smskujte, foťte, dokonca hrajte hry pod vodou. Otázka je, či aj vy vydržíte tak dlho bez nadýchnutia?!technika na dovolenku

dovolenka

blog o technike

co na dovolenku

 

Súčasná situácia pri zľavových portáloch

16. júna 2015 Zľavové kupóny

Komentáre vypnuté na Súčasná situácia pri zľavových portáloch

 

Dnes už je zbytočné vysvetľovať, na čo slúžia zľavové portály. Za posledné roky ich počet enormne narástol a zaujímavosťou je, že drvivá väčšina z nich má svojich stálych zákazníkov. Vysvetlenie je jednoduché. Zľavový portál svojimi produktmi garantuje nízke sumy za produkty či služby, ktoré by ste bežne nevyužili.

 

V prípade zľavových webov ide o priamy vzťah obchodník – zákazník. Konkurencia medzi týmito spoločnosťami spočíva len v portfóliu služieb, a teda hovoríme o rovnom boji, kedy každý „operuje“ s prostriedkami, na ktoré má. Ľudia si na podobné spoločnosti v súčasnosti zvykli a najviac ich využívajú ako formu daru blízkym k nejakej príležitosti. Jednoducho sa takéto dary vždy osvedčia. Darujte svojim blízkym masáže či pohodlné pobyty v krásnych hoteloch za niekedy až smiešnu sumu. A to je to, čo je na zľavách naozaj cenné. Dokážu ich vužiť ako majetnejší zákazníci, tak aj ľudia, ktorí si nemôžu dovoliť dovolenky či pobyty vo vysokohorských hoteloch. Pridáme do toho konkurenciu, tak ceny idú mnohokrát výrazne dole, z čoho je zákazník, pochopiteľne, nadšený. Aj keď to znie tak, že obchodník stále znižuje ceny, zľavový portál mu vďaka nízkym sumám dokáže priniesť mnoho zákazníkov. O reklamu sa teda starajú viac-menej zľavové weby.

 

S odstupom času sa objavujú aj internetové stránky, ktoré sa zameriavajú na zľavové kupóny. Ide o kupón, ktorý si za určitú sumu kúpite a využijete ho v danom obchode na akýkoľvek sortiment. Podstata je, že kupón nie je viazaný len na jeden druhy a značku tovaru či služby, ale uplatníte ho pri väčšom sortimente. Takže sa vopred neviažete na konkrétny produkt, ale len využijete zľavu. Akoby boli vianočné sviatky celoročne a vy ste atakovaní zníženými sumami a zľavami takmer na všetko. Výsledok sa opäť dostaví a ľudia zaplnia obchody, pretože v mnohých prípadoch je až hriechom také ceny nevyužiť. Je zaužívané, že takéto kupóny nie sú vôbec drahé. Ich cena sa pohybuje na úrovni pár eur a máte zaň väčší výber, akoby ste kúpili konkrétnu zľavu na jednu jedinú službu či tovar. Aj tu platí, že takúto akciu využíva množstvo ľudí, pretože sa po finančnej stránke oplatí ako obchodníkovi, tak nepochybne aj zákazníkovi.

 

Vyhľadávanie zľavových portálov funguje na jednej strane ako pri obyčajnej stránke, alebo cez tzv. zľavové agregáty. V prípade väčších a známejších spoločností, ktoré sú na trhu už niekoľko rokov, je vyhľadávanie, pochopiteľne, jednoduchšie. Vďaka svojmu menu si ich zákazníci vyhľadajú už automaticky a hľadajú, čo im daná spoločnosť ponúka. Menšie spoločnosti sa v prvotných fázach angažujú najmä cez zľavové agregáty. Ide o veľké celoslovenské portály, ktoré na jednom mieste zhromažďujú ponuky rôznych spoločností. Zameriavajú sa najmä na oblasť ponuky zľavy. Pre zákazníka môže byť jednoduchšia selekcia zľavy, ktorú práve potrebuje na základe ponuky a nie mena spoločnosti. Pretože nikdy nie je zaručené, že veľká spoločnosť ponúka lepší produkt ako niekto, kto so zľavami začína.

 

Apple Watch

1. júna 2015 Nezaradené

Komentáre vypnuté na Apple Watch

Apple Watch: biznis roka alebo dokonalý radca?

 

Keď 9. februára Tim Cook na svojej prezentácii predstavil novinku Apple Watch, nikto z laickej verejnosti netušil, čo má od hodiniek očakávať. Nuž, jasné nám bolo, že nepôjde o módnu eleganciu s vymeniteľným náramkom. Predstavené boli len základné funkcie a dizajn. Taktiež sa rokovalo o cenovej dostupnosti, no táto oblasť ešte nebola uzavretá. Všetko sa vykryštalizovalo až 9. marca tohto roku.

 

Napriek neistým reakciám odborníkov redaktorov bol o tento produkt veľký záujem a predpredaje naznačovali, že pôjde na trhu o tzv. „žhavý produkt“. Popri testovaní vývojárov sa vyskytovali mnohé otázky, napríklad ohľadom batérie, konektorov, odolnosti či cene, ktoré sa neskôr vyriešili jednoducho. Na úvod treba predstaviť jednotlivé druhy Apple Watch. K dispozícii bude mať spotrebiteľ tri základné produkty. Apple Watch Sport (hliníkové prevedenie), Apple Watch (oceľové prevedenie) a unikátne Apple Watch Edition, ktoré je zložené z 18-karátového zlata. Niekomu nahradia možno Rolex hodinky. Cena zlatých kúskov je až 18 000 eur. Na hodinky pre niekoho galaktická suma a mnohí odborníci tvrdia že sú predražené. Apple však zaručil, že ide skutočne o 18 karátov zlata a pridaním niekoľkých zmesí je odolnosť voči poškrabaniu vyššia. Treba však podotknúť, že tieto pridané zmesi znížili hodnotu z 18-ich karátov na menej. Ani tento fakt, akým je vysoká suma však neuškodil vývojárom. Hodinky zaznamenali rekordné predobjednávky v podobe milióna kusov. Experti odhadujú, že do konca roka sa ich pridá 15- 20 miliónov.

 

Displej hodiniek nie je ovládaný na tepelný senzor, ale práve na ten tlakový, čo sa dnes pri mobiloch už využíva menej. Rôzna úkony si hodinky redukujú závisle od hodnoty vyvíjajúceho tlaku na ich displej. Takže ak zatlačíte viac, dáte zariadeniu iný pokyn, ako keď len priložíte prst. Súbory sú, ako sme pri Apple produktoch zvyknutí, v podobe malých ikoniek. Môžeme si ich presúvať, ako sa nám zachce. Väčšinu operácií vykonáva používateľ na základe dotyku a „nastavovacím kolieskom“, typickým pre všetky hodinky na svete.

 

Vďaka funkcii NFC (Nier Field Communication) si tak môžete odomknúť dvere v prípade, ak si zabudnete prístupovú kartu. Bezkontaktné ovládanie zariadení sa využíva aj pri platobných úkonoch, no tu sme pri iPhonoch zvyknutí, že transakciu je potrebné potvrdiť dotykom, čiže odtlačkom prstu majiteľa. Tu sa však funkcionári vyhrali inak a platba síce je možná, no iným spôsobom.

 

Sľuby o odolnosti či už na suchu alebo vo vode, boli taktiež naplnené. Hodinky nemajú žiadne otvory a skulinky, kade by voda pretiekla. Preto sa nemusíte báť, že si ich pri umývaní riadov alebo akejkoľvek inej činnosti spojené s vlhkým prostredím, poškodíte. Podobné namočenie neovplyvní ani výkon či stav batérie. Tu sa dostávame k ďalšej oblasti, kde to trochu škrípalo. Hodinky nemožno nabíjať cez konektory a priame napojenie na elektriku. Tento raz si zariadenie nabijete indukčne, a teda cez nabíjacie teleso, ktoré si pripojíte na spodnú stranu ciferníka, teda na batériu. Nabité hodinky by mali vydržať 2,5 hodiny v 100% stave. Počas testov sa preukázalo, že pri bežnom používaní sa výdrž batérie pohybuje okolo jedného celého dňa. V niektorých prípadoch aj viac. Otázkou je, dokedy budú takýto komfort batérie poskytovať.

 

Určitou nevýhodou pre tento produkt je, že používa aplikácie výlučne kompatibilné s iPhonmi a produktmi od Apple. Áno, obsahujú aj appky, ktoré budete môcť využívať, ak ste vlastníkom androidov, no s vysokým rozhraním určite nepočítajte. Tieto hodinky sú ideálne pre ľudí, ktorí používajú „jabĺčka“. Prepojenie je možné na základe bluetooth technológie.

 

Predstavte si hodinky, ktoré nie sú len domovom pár aplikácií či krásneho dizajnu. Tieto moderné kúsky sa snažia o to, aby ste žili zdravým životným štýlom. Po niekoľkých hodín nečinností vám dajú signál, aby ste sa šli poprechádzať. Kontrolujú váš tep vďaka senzorom umiestneným na spodnej strane ciferníka.

Na záver už len spomenieme, že dizajn klasických Apple Watch dotvára množstvo vymeniteľných ramienok. Tie sú, samozrejme, typické len pre spomínané hodinky. Povedzme si narovinu, Apple si aj takýmto spôsobom zväčšil svoj biznis. Hodinky sú závislé priamo na iPhonoch, každý komponent je možný len z Apple Store a náramky s vysokými cenami, ktoré sú kompatibilné s hodinkami, taktiež doveziete len z Apple. Každopádne ide o prevrat v technológiách, na ktoré sme už od vývojárov firmy globálneho charakteru zvyknutí. Uvidíme, či sa predpovede analytikov naplnia a ročný predaj týchto skvostov presiahne hranicu 15 miliónov kusov.

GoogleGLASS

30. októbra 2014 Nezaradené

0 Comments

„Pojem Google Glass sa pomaly, ale isto dostáva do povedomia ľudí. Ide o sofistikované okuliare s funkciami mobilného zariadenia a hlasovým ovládaním. Prví vývojári si ich mohli vyskúšať už pred 2 rokmi v Spojených štátoch amerických. Kedy sa dostanú na voľný trh, je aj naďalej otázkou.

Vyzerajú ako normálne okuliare, len v rohu nad pravým okom je zabudovaná kamera. Preto sa vám ovládacie menu okuliarov zobrazuje priamo pred očami. Môžete surfovať na internete, natáčať, fotiť, počúvať hudbu, nechať sa viesť navigáciou a dokonca aj telefónovať, či posielať správy.“

Citácia alza.sk

 

ALZA: http://www.alza.sk/google-glass-a-ine-vychytavky-art11143.htm?IDP=2732

SVK: googleglasses.sk

15 darčekových tipov od ALZA.sk

30. októbra 2014 Nezaradené

0 Comments

Vianoce sú za dverami, tak prečo nechať nákup darčekov na poslednú chvíľu?

Na ALZA.sk sa rozbieha darčekový predaj, tipy na darčeky do celej rodiny. Luxusné hodinky, neodolatelné parfumy aj hračky pre najmenších členov rodiny.

 

http://www.alza.sk/mailing-11859.htm?IDP=2732

Najdrahšia televízia na alza.sk

29. septembra 2014 Zľavové kupóny

0 Comments

Máte chuť na televíziu za takmer 120 tisíc eur ?

Jedná sa o 4K Ultra HD s uhlopriečkou 264,6 cm + televízia sa ovláda pomocou hlasu a pohybu ruky.

Pre viac info kliknite tu Televízia za 120 tisíc €

 

Samozrejme môžte si uplatniť zľavu 8 € :)) Zľavový kupón Alza

 

Ako používať zľavové kupóny

12. septembra 2014 Zľavové kupóny

0 Comments

Zľavové kupóny Vám dokážu ušetriť množstvo peňazí.

Stačí ich len vedieť správne vyhľadať a použiť , ak ste na tejto stránke objavili vhodný zľavový kupón , stačí ak kliknete na kupón „využiť akciu“   automaticky budete presmerovaný na eshop kde táto zľavový kupón platný a automaticky sa Vám skopíruje do pamäte zľavový kód , stačí už len použiť ctrl + v.

 

Ak máte problém použite náš kontaktný formulár. Prípadne nám zanechajte komentár.

Page 1 of 21 2