Store RSS

outdoorveci.sk

Sme zabehnutá spoločnosť zaoberajúca sa predajom oblečenia už od roku 2006 keď sme začínali ako živnosť a v roku 2011 sme sa pretransformovali na s.r.o., ktorá sa snaží prinášať kvalitné a cenovo dostupné oblečenie pre všetkých ľudí. Od augusta 2015 sme sa presťahovali do nových priestorov na Horskej 11/G v Bratislave. Tato väčšia prevádzka nám umožnila rozšíriť sortiment o outdoorové oblečenie od našich dlhoročných škandinávskych partnerov s ktorých kvalitou sme boli vždy nadmieru spokojní.

Pre outdoorových nadšencov prinášame oblečenie do každého počasia od fínskych výrobcov. Značka WOODLANDER je predovšekým určená pre tých, ktorí majú radi funkčné a štýlové oblečenie i pri pohybe v prírode. Značka NORTH SKY je športovejší štýl a uvítajú ju zákazníci, ktorí majú radi aktívny pohyb, či už v lese, na horách alebo v meste. Zaujímavosťou u tejto značky sú výhodne outdoorové sety pozostávajúce z bundy a nohavíc, ktoré sú často dopĺňané zaujímavým bonus balíčkom zadarmo.

http://outdoorveci.sk

Aktívne kupóny

0 aktívnych kupónov

Sorry, no coupons found

Unreliable Coupons

1 aktívnych kupónov
Funguje na 86%
Kupón:

Zľava 5% na nákup na outdoorveci.sk

Zľava 5% na nákup na outdoorveci.skOUTDOORVECI.skPre outdoorových nadšencov prinášame oblečenie do každého počasia od fínskych výrobcov. Značka WOODLANDER je predovšekým určená pre tých, ktorí... Viac ››

  • 13. novembra 2015
  • 31. decembra 2015